זוג צעיר חי לו ביחד באופוריה, אין דאגות ואז מגיע…

דף הבית – הורים פורומים פורום להיות הורים זוג צעיר חי לו ביחד באופוריה, אין דאגות ואז מגיע…

This topic has 0 תגובות, 3 משתתפים, and was last updated לפני 2 years, 11 months by mmFG.

 • מאת
  תגובות
 • #28104
  mm FG
  חבר

  זוג צעיר חי לו ביחד באופוריה, אין דאגות ואז מגיע הילד הראשון ואחריו אולי עוד כמה.
  פתאום החיים לא פשוטים ויש קשיים, אז עושים אחד ועוד אחד:
  לפני הילדים היה טוב, אחרי שהגיעו הפך פחות טוב או אולי אפילו סיוט, מסקנה שהילדים הם הקושי שלנו ואולי לא כל הילדים אלא רק ילד אחד בעייתי במיוחד, הוא זה שמרכז את כל הבעיות אצלו, שואב את רוב האנרגיה.

  הילד הזה הוא הנורה של השמן באוטו, שמראה על תקלה, הוא לא התקלה עצמה ולנסות לתקן אותו זה כמו לנסות לתקן את הנורה המעצבנת שכל הזמן נדלקת, או אולי לשבור אותה בשביל שנוכל לנסוע בלי דאגות.

  יש לו מטרה אחת להצביע על התקלה בבית ואם מצליחים לאהוב אותו על התפקיד הכואב שהסכים לקחת על עצמו, אפשר לשחרר אותו מהעול שהוא נושא ולהתחיל לתקן את המקום האמיתי שהתקלקל.

  אחרי החגים שמח לכולנו 🙂

  #28105
   אלמוני
  אורח

  מדוייק. ומקסים

  #28106

  ממש יפה ונכון!

  #28107
   אלמוני
  אורח

  יפה כתבת ומאוד נכון. כמה פעמים.שומעת.אפילו אמהות בבית ספר מורות או גננות שמספרות שגם אצלן בבית יש ילד או ילדה כזו והן מזהות דפוסים דומים בילד או ילדה שמתנהגים באופן דומה, מצביעות על דמיון בין מה שרואות בכיתה לבין מה שיש להן בבית . אותה נורה שנדלקת בכיתה הרי נדלקת עוד קודם בבית ומתריאה שמשהו לא בסדר. תקלה זו היא תקלה אצלינו ההורים שציפינו אחרת לגבי הנורה הזו והיו לנו מחשבות אחרות אבל הציפיות והמחשבות יצרו את התקלה לכן מה שנשאר זה באמת לאהוב ולקבל בלי לתת לזה להמשיך ולהיות נורה זועקת אבל זה דורש המון המון עבודה והמון התמדה ולפעמים זה קצת מייאש מתסכל ולפעמים כמו שאמרה לי גננת אחת "לא משנה מה נעשה בשביל הילדה שלנו האמצעית הרי שתמיד היא תהיה לא מרוצה" או מורה אחרת שאמרה לי "האמצעית שלי דומה לאמצעי שלך אני לא יכולה לקבל את ההתנהגות הזו לכן כמו בבית שלי כך בבית הספר אדרוש ממנה אותן דברים" … אני תוהה האם באמת כך צריך להתייחס לילד כזה, האם לשמוע את המשפט שחורץ להם גורל ולקבע אותו, האם יש עוד דרך…..עוד כמה….

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

שינוי גודל גופנים