מומחים

‏‫כל מומחים עבור – ״פינת ליטוף וחי ״

 • אהבתי

  כפר הנופש רימונים

  באמצע שמורת טבע שקטה ופסטורלית, למרגלות החרמון, שוכן כפר הנופש רימונים נווה אטיב, מציע חופשה ברמון בלתי נשכחת עם לינה כפרית בבקתות עץ טבעי במרחבים פראיים עם פינות טבע, עצים ירוקים, מרחבי דשא ונוף עוצר נשימה של הרי הגולן. משפחות, זוגות וקבוצות חברים מוזמנים לתפוס את השלווה שבטבע.

 • אהבתי

  מעגן מיכאל

  באחד האזורים היפים ביותר במדינה, כאשר הוא מוקף מצד אחד בהר הכרמל, ומהצד השני בחוף הים, קיבוץ מעגן מיכאל נהנה מכל העולמות. לצד הקיבוץ מתפרשות בריכות דגים רבות ומדובר באחד הקיבוצים הגדולים ביותר בישראל….

 • אהבתי

  יער האיילים

  יער האיילים הוא שמורת איילים במכלאות היער שביישוב אודם שבה איילים מכל קצות תבל מסתובבים חופשי. בחורף, כששלג יורד, יער האיילים בהחלט מעניק אווירה קסומה של ארצות הצפון (כשהדרכים מפולסות האתר פתוח), אבל נעים…

 • אהבתי

  אגם חי

  מה באגם ?? במרומי הגליל העליון בסמוך להר מירון, באזור המבותר בערוצי נחלים, בין שמורות טבע, חורשות ומטעים – שוכן קבוץ יראון. בלב הקבוץ קיים “אגם חי”. “אגם חי” הוא אגם טבעי וקסום וסביבו אתר נופש ובילוי….

 • אהבתי

  עולם הזוחלים של גולן

  חוות זוחלים ופינת חי המאפשרת אינטראקציה עם כל בעלי החיים, בה ניתן ללמוד אודות בעלי החיים אורח חייהם המיוחד, להאכיל ללטף להצטלם ולקבל הדרכה מקיפה מיועד לפרטיים וקבוצות, לכל גיל ובכל מזג אוויר.

 • אהבתי

  גבת

  קיבוץ גבת הינו קיבוץ חילוני אשר שוכן בעמק יזרעאל, סמוך למגדל העמק. במקום מתגוררים כיום כ-900 תושבים. הקיבוץ הוקם בשנת 1926. הקמתו הייתה חלק מתנופת בנייה ציונית אשר שטפה את עמק יזרעאל בשנות ה-20 של המאה…

שינוי גודל גופנים