מומחים

‏‫כל מומחים עבור – ״ייעוץ והדרכת הורים ״

 •   אהבתי

  רונית מי-טל הדרכת הורים

  שמי רונית מי-טל ואני מנחת הורים מוסמכת מכון אדלר ומשרד החינוך. אני מאמינה שלכולנו יש אינסטינקטים הוריים, אבל יחד עם זה – אם נלמד ונקבל כלים, נוכל להיות הורים טובים יותר, מודעים, אחראיים יותר וליהנות הרבה יותר מההורות שלנו. מזמינה אתכם לשיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות, רונית 054-7458805

 • אהבתי

  CBT מקצועי נשי

  שמי בת-שבע אדלר, פסיכוטרפיסטית מומחית ב-CBT עובדת בארגון ניצ”ה המסייע לנשים אחרי לידה ( ולפני) עם קושי רגשי אני עוזרת לנשים ונערות בקליניקה פרטית המתמודדות עם קושי רגשי ומחשבות מציקות להשיב לעצמם את שמחת החיים ולהגיע לחיי הגשמה וסיפוק.

 • אהבתי

  לימור קופר פסיכותרפיה cbt

  הקליניקה לטיפול התנהגותי ממוקמת בפרדס-חנה ומציעה שירותים בתחום אבחון וטיפול בקשיים רגשיים והתנהגותיים לילדים בני נוער ומבוגרים. לימור קופר (M.A) פסיכותרפיסטית מוסמכת (CBT) ומנתחת התנהגות (ABA) בעלת ידע וניסיון רב שנים באבחון וטיפול. השירותים הניתנים במסגרת המרכז: טיפולים רגשיים והתנהגותיים בגישת CBT , ביופידבק, מיינפולנס, יעוץ והדרכת הורים.

 • אהבתי

  אמא דנה – על משפחה והורות⁦ ?‍?‍?‍?⁩?✨

  שמי דנה, נשואה לשי ואמא ל4 ילדים,עם הרבה ידע וניסיון שצברתי במהלך השנים בתחום המשפחה וההורות, ולאחרונה גם סטודנטית שלומדת הנחיית הורים לגיל הרך, יעוץ שינה, גמילה מחיתולים ולימוד שפת התינוקות ??? משתפת בידע שרכשתי ומנסיוני עם המשפחה שלי. אשמח להיות לעזר ותמיכה למשפחות נוספות??

 • אהבתי

  תמר מנדיל – הורות מעצימה

  מדריכת הורים מוסמכת מכון אדלר. אמא לשלושה ילדים, מטפלת באומנות, מוסמכת בהדרכת הורים אדלריאנית. אני מדריכה באופן פרטני הורים שרוצים לשפר את היחסים , ליצור אווירה מעודדת ושיתוף פעולה עם ילדיהם. עוזרת במקרים של מאבקי כוח, סמכות הורית, הצבת גבולות, יחסים בין אחים, העלאת דימוי עצמי. בהדרכות לומדים כלים מעשיים קרא עוד

 • אהבתי

  הגר אלפרן – מלווה הורים ליחסים שהם רוצים עם ילדיהם

  הגר אלפרן מלווה הורים בתהליכים אישיים לשיפור מהותי במערכת היחסים עם הילדים. התמודדות עם אתגרי הגיל הרך, בגישת ההורות המקרבת. תהליך בן 5-6 פגישות און-ליין, כך שאפשר להישאר בנוחות של הבית מבלי לשלם בנוסף לבייביסטר. ידע נרחב לייעוץ להורים ישראלים ברילוקיישן.

שינוי גודל גופנים