עידית אורני יועצת משפחתית (M.A), מדריכת הורים מומחית בליווי הורים לפגים

אופס,

."צר לנו אבל לא מצאנו עסק התואם את החיפוש שלך. נא ערוך את החיפוש ונסה שוב.

אופס, המפה לא נטענה

מצטערים, לא ניתן לטעון מפות API כרגע.

עידית אורני יועצת משפחתית (M.A), מדריכת הורים מומחית בליווי הורים לפגים

קדימה צורן, מחוז המרכז, Israel
 • פרופיל

  להיות הורים. איזה תפקיד מאתגר, מיוחד, מרגש, מחייב ואינטנסיבי.

  המשפחה שלנו היא חוף המבטחים המקום הרגוע והנעים ממנו אנו יוצאים ואליו שבים אחרי יום עמוס. להיות הורים זה בכלל לא פשוט. אנחנו צריכים להיות יציבים אך גם לגלות גמישות, להיות עקביים ובו זמנית יצירתיים. להיות הורים זה לנווט בין כל העולמות; זוגיות, עבודה, הורות, חיי חברה ועוד ועד משימות המאפיינות את חיינו המודרניים. לפעמים המציאות מתרחקת מהפנטזיה ואנו עשויים להרגיש תסכול, כעס, חוסר אונים ואפילו אכזבה.

  סיפרו לנו שלהיות הורים זה נפלא. זה נכון, אבל זה לא הכל.

  נעים מאוד, שמי עידית אורני, בת 49, נשואה לצח ויחד הורים לארבעה (פגים) בוגרים; שיר (25), שקד (22), שחף (16), יערה (14.5). מאז ומתמיד אהבתי ילדים צעירים ולכן תואר ראשון בחינוך לגיל הרך בהתמחות חינוך מיוחד במכללת סמינר הקיבוצים היה המשך טבעי לסיום השרות הצבאי. מאז עבדתי בגני ילדים וילדתי את ארבעת ילדי. כאשת חינוך צברתי הרבה מאוד ידע וניסיון מעשי בכל הקשור לגידול וחינוך ילדים. במהלך השנים פנו אלי הורים רבים והתייעצו בסוגיות ובאתגרים שונים סביב הורות ומשפחה ומצאתי שיש בי היכולת להקשיב, להבין, להכיל ולהדריך אותם באופן שהקל עליהם והיטיב את חייהם. בנוסף תמיד הרגשתי כי הידע המקצועי שלי תרם רבות לעיצוב ההורות האישית שלי וצייד אותי בארגז כלים לפתרון לבטים ואתגרים בהורות ובמשפחה – שהרי השבט שעטף אימהות בעבר כבר לא קיים היום.

  בסופו של דבר הבנתי, כי הייעוד שלי הוא לסייע להורים ומשפחות באתגרים היום יומיים שהחיים מזמנים לכולנו ולכן החלטתי לצאת ללימודי תואר שני בייעוץ והנחייה למשפחות ובמקביל ללמוד הנחיית הורים פרטנית במכון אדלר. הלימודים והעבודה מעשית חברו לידע המקצועי הקודם שלי, הרחיבו את היריעה, את המיומנויות ואת ארגז הכלים שברשותי.

  אני מאמינה שכל הורה רוצה ופועל למען הטוב המשפחתי והאישי ואני מאמינה שלכל משפחה מגיע לחוות רגיעה, חום, אהבה, שלווה ובטחון. אתגרים תמיד יהיו אך היכולת להתנהל בהם מתוך תפיסת עולם מגובשת, שליטה עצמית ובחירה עושה את כל ההבדל. אני מאמינה כי כל משפחה מצוידת בכוחות יחודיים משלה ולעיתים תוספת של כלים ומיומנויות זה כל מה שנדרש על מנת לחולל שינוי ולצאת לדרך חדשה שלווה ובטוחה. בעזרת ידע,כלים ומיומנויות חדשות – אווירה טובה ונעימה של יחד ושיתוף פעולה ,תקשורת מקרבת, מזמינה ומכבדת במשפחה יכולות להפוך למציאות חיינו.

  כאמא לארבעה פגים, אני מכירה מקרוב את חוויית ההורות המוקדמת ואת הטלטלה שעוברים הורים לפגים מרגע הלידה (ולפעמים אף קודם) ובהמשך ההורות. לידה והורות מוקדמת משפיעות ומעצבות על ההורה שהפכנו להיות ויש להן השפעות ארוכות טווח. אנחנו, ההורים, מתמודדים עם החוויה על כל קשת הרגשות הענפה שהיא מייצרת; חרדה, דאגה, רגישות, חוסר בטחון, סיפוק, גאווה, התרגשות ועוד. אתגרי ההורות מתעצמים ומקבלים פנים חדשות כאשר מדובר בהורות לפגים ולכן אני חשה שליחות להעניק מהידע והניסיון שלי לרווחת הורים ומשפחות בכלל והורים ומשפחות לפגים בפרט.

  זו זכות גדולה עבורי להיות שותפה לדרך להורים שבוחרים לקחת אחריות על חייהם וחיי משפחתם וליצור שינוי.
  ** חלק מהשירותים  ניתן לקבל בפריסה ארצית
  מוכנים לצאת לדרך??
  אני פה בשבילכם במרחק שיחת טלפון – 0544590181
  עידית,

 • תמונות
 • חוות דעת

  השאר חוות דעת

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

  Rate this עסק (overall):

שינוי גודל גופנים