ייעוץ שינה , הכוונה והדרכת שינה לתינוקות ולילדים

אנו מאמינות כי כל ילד הוא ייחודי, ואין שיטה אחת המתאימה לכל ילד ולכל הורה והורות טובה משלבת ידע וכלים להתמודדות, עם אינטואיציה טבעית ותחושות בטן של ההורים.

ייעוץ שינה , הכוונה והדרכת שינה לתינוקות ולילדים

הורות הוא מקצוע חשוב שלא למדנו מעולם בביה"ס או בכל מקום אחר וילדים לא מגיעים עם הוראות הפעלה… אנחנו מגיעים לשלב זה בחיינו ללא הכנה מוקדמת ומתמודדים עם לילות ללא שינה, עם התנהגויות שאנחנו לא מבינים ושקשה לנו להתמודד איתן, עם סימני שאלה לגבי איך צריך לפעול, ועם קשיים נוספים העולים ביחסינו עם הילדים.

אז מה חשוב בדרך להקניית הרגלי שינה, ואיך עושים זאת בצורה

לילה טוב, שירי ערש לגיל הרך

יועצי שינה ותומכי הורים
כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך
זוגיות אחרי לידה 2

זוגיות אחרי לידה – כיצד ניתן להתמודד

1
אף אחד לא מכין אותנו לרגע שאחרי, עם בן/בת הזוג. מה קורה לזוגיות היפה שלנו, הרי הייתה לנו זוגיות כ"כ חזקה לפני כן. תופתעו לדעת שזה לא רק אצלכם כך, הרבה זוגות חווים את הטלטלה הזו בזוגיות לאחר לידת הילד הראשון.
מתנה ליולדת

טיפים לבחירת מתנה ליולדת

0
ידה של תינוק היא תמיד אירוע שמצפים לו רבות. כאשר אישה שקרובה אלינו בקרבה משפחתית או חברית יולדת תינוק אנחנו יכולים להרגיש התרגשות גדולה מאוד ואושר שלא יודע גבולות.
כשילד פוחד

אמאל'ה איזה פחד! איך נעזור לילדים להתמודד עם פחד?

0
אלא שפחדים רבים אין להם סיבה הגיונית - הפחדים הלא רציונליים. בגיל הילדות הפחדים האלה שכיחים יותר בגלל הדמיון המפותח. ועם זאת, עם יד על הלב, גם לנו המבוגרים יש פחדים כאלה לא רציונליים, כמו פחד מג'וקים ועוד בעלי חיים חפים מפשע.
shutterstock_644500870 (1)

קנאה באח הקטן

0
תינוק חדש במשפחה הוא עבור האח הבוגר מתנה נפלאה לכל החיים, אבל לרבים מהילדים זו מתנה שכלל לא קל להסתגל אליה. לרבים מההורים זאת התמודדות לא קלה.
טען כתבות נוספות
שינוי גודל גופנים