ייעוץ שינה , הכוונה והדרכת שינה לתינוקות ולילדים

ייעוץ שינה , הכוונה והדרכת שינה לתינוקות ולילדים

הורות הוא מקצוע חשוב שלא למדנו מעולם בביה”ס או בכל מקום אחר וילדים לא מגיעים עם הוראות הפעלה… אנחנו מגיעים לשלב זה בחיינו ללא הכנה מוקדמת ומתמודדים עם לילות ללא שינה, עם התנהגויות שאנחנו לא מבינים ושקשה לנו להתמודד איתן, עם סימני שאלה לגבי איך צריך לפעול, ועם קשיים נוספים העולים ביחסינו עם הילדים.

אז מה חשוב בדרך להקניית הרגלי שינה, ואיך עושים זאת בצורה

לילה טוב, שירי ערש לגיל הרך

יועצי שינה ותומכי הורים
כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך
זוגיות אחרי לידה 2

זוגיות אחרי לידה – כיצד ניתן להתמודד

1
אף אחד לא מכין אותנו לרגע שאחרי, עם בן/בת הזוג. מה קורה לזוגיות היפה שלנו, הרי הייתה לנו זוגיות כ"כ חזקה לפני כן. תופתעו לדעת שזה לא רק אצלכם כך, הרבה זוגות חווים את הטלטלה הזו בזוגיות לאחר לידת הילד הראשון.
child-3046494_1280 (1)

״אני לבד !״ – על עצמאות פעוטות ולמה זה חשוב

0
חשוב לזכור, לפעמים קצת קשה לנו לשחרר או להאמין שהפעוט הקטן שלכם כבר גדל ומסוגל. אך העצמאות של הילדים שלנו טובה וחשובה לא רק להם אלא גם לנו. ככל שהילד מסוגל יותר לבד, זה בסופו של דבר חוסך לנו זמן אותו אפשר להקדיש לזמן איכות עם הילדים או עם בן/ת הזוג, למטלות הבית או פשוט למנוחה.
shutterstock_546389524 (1)

איך בוחרים משפחתון לתינוק שלך?

0
את כבר חוזרת למקום העבודה שלך, צריכה לחשוב, ולבדוק, ולהחליט, בזמן כל כך קצר כשהוא עדיין כל כך קטן, איזה משפחתון ראוי לשמור עליו, לטפל בו, ולספק לו את צרכיו.
סקס-אחרי-לידה

סקס אחרי לידה – יש דבר כזה?!

0
כל אחת וכל זוג חווה זאת בצורה שונה, חלקנו זורחות ופורחות בהריון, אוהבות את גופינו ומרגישות בשיא הבריאות והיופי. וחלקנו פחות. מרגישות פחות יפות, אוהבות את
טען כתבות נוספות
שינוי גודל גופנים