עוד כותרות מובילות

נושאים מעניינים

אורית – משמעות השם על פי סוד האותיות והנומרולוגיה

רית באופן כללי מדבר על בחורה מקסימה ומיוחדת ולא שגרתית ויש בה ערמומיות וטוב לב , בנוסף אהבה לזולת ועזרה להם , יש נטייה להיתקע ממערכות יחסים מהעבר וקושי לשחרר אותם בעיקר עקב ריבוי מיסודות האדמה , יש אוריתיות שהקשר עם האימא מאד חזק ולפעמים בעייתי , אוהבת חופש ושונאת שמגבילים אותה זקוקה לבן זוג שתוכל לסמוך עליו , נרתעת מחסכנות

תוכן עניינים

משמעות השם : אורית על פי הקבלה ועל פי נומרולוגיה:
השם אורית מחולק ל4 יסודות א = יסוד אויר , ו = יסוד אדמה , ר = יסוד אויר , י = יסוד אדמה, ת = יסוד האדמה. מבחינת היסודות הרוחניים מחולק ל4 יסודות שהם חסד, חסד, דין ,דין. בנוסף על פי הנקודים בשם אורית יש השפעה של הספירות הבאות מהקבלה ואלו הם : ספירת המלכות , ספירת התפארת , ספירת החוכמה וספירת המלכות שמופיעה 3 פעמים המשולה למעשיות , פרקטיות וחומריות וזה מתחזק עם יסודות הטבע בשם אורית יסודות האדמה.

מבחינת ההשפעה של הספירות בשם אורית מדבר שבחשיבה שלה היא בחורה מאד מציאותית ופרקטית ובמידה ואותה בחורה מחוברת לצדדיים רוחניים היא מביאה את התכונות הללו לתכלס. לכן האות א קשורה לעצמאות , להיות לא שגרתית להמציא דברים וחיבור לרוחניות . מבחינת האות השנייה של אורית וו החיבור הקשורה לספירת התפארת יש פה השפעה של שתי מצבים או איזון מוחלט או מצד שני שיש לה את התכלס בחיים אך יש את הנטייה לריחוף וסוג של בריחה שזה מתבטא בתכונות הבאות : רגשנות , קליטה של רגשות של האחר ואילו בצד הפחות חיוב , חסרת מנוחה. שהאות ו נמצאת כאות שניה בשם הבחורה מדבר כאן על תכונות של הרגשות והזוגיות מדבר כאן על בחורה רגישה רומנטית ומסורה לבני המשפחה ולבן זוגה ומוסרית , יש גם את הנטייה לשגות בחלומות בכל הקשור לזוגיות ולמערכת היחסים וכו".

מבחינת האות השלישית הקשורה ליצרים ומיניות וכעסים מדבר על בחורה שלא מספיק מחוברת לרגשות שלה לא מודעת לעצמה , יש גאווה וילדותית, לפעמים די כבדה, עלול להיות חוסר נאמנות וחוסר יושר [תלוי בחיבורים הזוגיים של כל המפה של הגבר והאישה על כל רבדיה העמוקים] ויש לה את הסיטואציה של סחיטה רגשית ולבסוף אותה בחורה לומדת רק מתוך המכות שהחיים מביאים עליה ולומדת לעשות שינוי ולשחרר את כעסיה , אחד החסרונות קודם רוצה לספק את עצמה ואחהכ את האחרים.. לכן חיבור לנתינה להוריד אגו להתחבר ברמה האינטימית לקליל וגיוון ולהפתיע יביא לשינוי פנימי מהותי .

אורית באופן כללי מדבר על בחורה מקסימה ומיוחדת ולא שגרתית ויש בה ערמומיות וטוב לב , בנוסף אהבה לזולת ועזרה להם , יש נטייה להיתקע ממערכות יחסים מהעבר וקושי לשחרר אותם בעיקר עקב ריבוי מיסודות האדמה , יש אוריתיות שהקשר עם האימא מאד חזק ולפעמים בעייתי , אוהבת חופש ושונאת שמגבילים אותה זקוקה לבן זוג שתוכל לסמוך עליו , נרתעת מחסכנות וקמצנות על כל גווניה , בחברה היא נתפסת כנשית ורגישה מאד , היא גם עדינה אך עקשנית גדולה , מבחינת החברה יש לה המון חברים מכיוון שאורית בחורה מעניינת וכיפית משעשעת ואהובה , ביקורתית כלפי חבריה שמה לב לפרטים הקטנים , אוהבת ריגושים , יש לה שילוב מרתק בין מיניות סוחבת ובלתי שגרתית לבין צניעות רבה כלומר רב נסתר על הנגלה יכולה להפתיע את הגבר בגדול וכמובן נטייה למצבי רוח משתנים.

מבחינת מבנה הנפש יש כל הזמן חיפושים פנימיים לפרוץ ולהגיע לאיזון חשוב להרפות המון ללכת לים ולשחרר , היעוד של אורית להתחבר לחופש ולתנועה החיסרון שמעכב אותה זה פזיזות יתר ואכזבות. גילאים משמעותיים גיל 26 . בנוסף יש אפשרות לבעלת השם עד 6 הריונות .
לסיכום היעוד זה תנועה גמישות ומשפחתיות .
מבחינה נומרולוגית – השם אורית מדבר על משפחתיות ועצמאות ועומק ומשם יבוא המסגרת והתחדשות וההסתגלות למצבים שעוברת בחייה

עוד שמות לבנות לחצו כאן

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך​