עוד כותרות מובילות

נושאים מעניינים

אלה – משמעות השם על פי סוד האותיות והנומרולוגיה

אלה באופי שלה היא בחורה רוחנית מאד ושואפת לתת מעצמה המון נתינה ועושה את זה ברוב הזמן , אינטואיציה גבוהה , תמיד אוהבת לגשר בכדי שיהיה שיתוף באותו מקום שהיא נמצאת , יש בה אומץ , שהיא כועסת לא תמיד משתפת , לפעמים בורחת מהתמודדויות למקום שלה ,

תוכן עניינים

השם אלה על פי הנומרולוגיה וסוד האותיות:
השם אלה מוזכר בתנך בכמה מקומות – מוזכר בספר מלכים א פרק טז פס ח בשנת עשרים ושש שנה לאסא מלך יהודה מלך אלה בן בעשא על ישראל.

אלה באופי שלה היא בחורה רוחנית מאד ושואפת לתת מעצמה המון נתינה ועושה את זה ברוב הזמן , אינטואיציה גבוהה , תמיד אוהבת לגשר בכדי שיהיה שיתוף באותו מקום שהיא נמצאת , יש בה אומץ , שהיא כועסת לא תמיד משתפת , לפעמים בורחת מהתמודדויות למקום שלה , אוהבת את השינוי , יצירתית ושואפת לשלמות. הפתרון של אלה להתחבר לעצמאות ולמיקוד המטרות ודרך זה היא יכולה לרפא את עצמה. . מבחינה פחות חיובית יש לה לפעמים נטייה לאימפולסיביות והתנהלות ילדית
השם אלה באופן כללי פחות מומלץ
אלה ברוב הפעמים זקוקה לשיתוף פעולה ולכיוון, אלה טוב יהיה שיהיה בן זוג רגיש עם יכולת החלה.
אלה יכולה לשלב באישיות שלה בין היכולת הנתינה האין סופית ובין העקשנות והאסרטיביות שטמונה בה.

השם אלה מבחינה נומרולוגית זה מספר 36 = 9 המראה על יצירתיות משפחתיות יכולת כלכלית ועשית כסף ונתינה ואהבה לזולת. במידה ואלה תתחבר לעצמה תוכל להביא את האושר והעושר לחייה ולסובבים אותה.
אלה בתור ילדה: ילדה לא שגרתית פעלתנית אוהבת לתת מעצמה ושואפת לעצמאות והרמוניה והתחדשות.

עוד שמות לבנות לחצו כאן

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך​

הורות לחירות מאת דן לסרי

לסרי מטפל בשאלות ההורות בעדינות ובכבוד רב. התחושה שהוא משרה היא שהוא סומך עלינו הקוראים, שיש ביכולתנו להגיע לתובנות משלנו, ולמצוא כל אחד את דרכו והוא פה רק כדי ללוות, להאיר כמה פינות אפלות ולהפנות את תשומת ליבנו.

תזונה והריון 2

מה צריך לדעת על תזונה בהריון

אם את רוצה לעסוק בתזונה בריאה במהלך הריונך, חשוב מאוד שתבחרי את האוכל הנכון. תזונה טובה קשורה קשר הדוק למניעת מספר בעיות הריון כגון היפרדות שליה, רעלת, לידה מוקדמת ואנמיה.