עוד כותרות מובילות

נושאים מעניינים

אריאל – משמעות השם על פי סוד האותיות והנומרולוגיה

השם אריאל מורכב משתי מילים בעלי משמעות עצומה ארי ואל לכן השם ארי מלמד אותנו על חוזק ועוצמה והמילה אל מעצימהבצורה אין סופית את המשמעות השם אריאל. השם אריאל משמש כיום גם לזכר ולנקבה.

תוכן עניינים

השם אריאל מקורו בתנך ומוזכר במספר מקומות וכן אחד משמותיה של העיר ירושלים וכינוי לבית המקדש.

בספר עזרא פרק ח פסוק טז – וָאֶשְׁלְחָה לֶאֱלִיעֶזֶר לַאֲרִיאֵל לִשְׁמַעְיָה וּלְאֶלְנָתָן וּלְיָרִיב וּלְאֶלְנָתָן וּלְנָתָן, וְלִזְכַרְיָה וְלִמְשֻׁלָּם–רָאשִׁים; וּלְיוֹיָרִיב וּלְאֶלְנָתָן, מְבִינִים.

ובספר שמואל ב פרק כג פסוק כ : וּבְנָיָהוּ בֶן-יְהוֹיָדָע בֶּן-אִישׁ-חי (חַיִל) רַב-פְּעָלִים, מִקַּבְצְאֵל; הוּא הִכָּה, אֵת שְׁנֵי אֲרִאֵל מוֹאָב, וְהוּא יָרַד וְהִכָּה אֶת-האריה (הָאֲרִי) בְּתוֹךְ הַבֹּאר, בְּיוֹם הַשָּׁלֶג.
ובספר ישעיהו פרק כט פסוק א : הוֹי אֲרִיאֵל אֲרִיאֵל, קִרְיַת חָנָה דָוִד; סְפוּ שָׁנָה עַל-שָׁנָה, חַגִּים יִנְקֹפוּ.

השם אריאל מורכב משתי מילים בעלי משמעות עצומה ארי ואל לכן השם ארי מלמד אותנו על חוזק ועוצמה והמילה אל מעצימהבצורה אין סופית את המשמעות השם אריאל.
השם אריאל משמש כיום גם לזכר ולנקבה.

באישיות שלו או שלה אריאל מראה על המון עוצמה ונחישות ועמידה במטרות שהציבו לעצמם ואסרטיביות ואומץ וסמכות מצד אחד אך מצד שני יש בהם את יכולת ההקשבה ושיתוף. בנוסף יש באריאל מחשבה חדה ובעלי רעיונות מרתקים , שואפים ללמוד ולגדול ולהתפתח ולהעצים את הידע והחוכמה שיש בגנטיקה שלהם, יודעים להמציא יש מאין , לא מוותרים על המטרות שהציבו לעצמם בחייהם ושואפים כל הזמן להיות מחוברים בתוך האמת הפנימית שלהם.

בעלי השם אריאל יודעים להסתיר את הרגשות שלהם, ניחנים בהרבה אומץ ואינטואיציה חריפה יודעים להתחבר לזולת ולהראות את הכריזמה ויכולת השכנוע המעולה שיש בהם כל עוד הם מחוברים לעצמם וממוקדים במטרות שהציבו לעצמם והחלטיים., בעלי זיכרון מעולה , יש להם את היכולת לשנות ולהשתנות ולהתחדש ולחדש כל הזמן.

מבחינה זוגית חשוב להם בן או בת זוג תקשורתית אוהב או אוהבת לנוע ולהתחדש אך מצד שני עקב שספירת הגבורה שולטת בשם בנושא הזוגי על פי תורת הנקודים אז חשוב להם המעשיות והחומריות ותכלס.

הפתרון של אריאל להתחבר לחוזק ולעוצמה ולאומץ ולנתינה.

החיסרון : דאגנות להוריד אגו ולהרפות ולוותר כשצריך בעיקר בנושא בינו ובינה ולדעת לקבל החלטות וללכת איתם ולהיות שלמים עד הסוף.

מבחינה נומרולוגית: מראה על יכולת שיתוף רבה מסגרות ובטחון ומקומות מסודרים חשובים להם ולדעת לשאוף לשחרר את הפחד שיש בתוך תוכם ולהתחבר אל האמת שלהם והכוח הפנימי הטמון בהם.

עוד שמות לבנות לחצו כאן

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך​

אלרגיות אצל ילדים ,וכיצד מזהים אלרגיה אצל ילדים?

אבק, חתולים, בוטנים, מקקים. נשמע כמו אוסף מוזר ולא קשור, אבל לכולם יש מכנה משותף: ילדים יכולים להיות אלרגיים אליהם. אלרגיות הן הגורם העיקרי למחלות בארצות הברית. לחמישים מיליון אמריקאים, כולל מיליוני ילדים, יש סוג של אלרגיה. למעשה, אלרגיות הם הגורם הישיר להחמצת כשני מיליון ימי לימוד מדי שנה.

לוקחת את הבן שלי

אני לוקחת את הבן שלי להרפתקה במוזיאון

בתור חובבת אמנות אני לוקחת את הבן שלי, שיכונה להלן הגוזל (למרות שהוא כבר בן 10) לכל תערוכה מעניינת שאני יכולה למצוא. טוב – לא לכל, אבל בהחלט לא נרתעת אפילו לנסוע לכל מיני מקומות שונים ומרוחקים (ואני שונאת לנהוג) כדי שאוכל לראות בעצמי ולהראות לו דברים שווים.