עוד כותרות מובילות

נושאים מעניינים

דניאל – משמעות השם על פי סוד האותיות והנומרולוגיה

להורים שבוחרים את השם דניאל עם זה לבן או לבת הנה משמעות בראיה קבלית. מעמיקה לפי הספרות בקבלה או כל אחת ואחד ששמם דניאל נתחיל בשם דָּנִיֵּאל אז כך : האות הראשונה בשם היא אות ד הקשורה לניקוד קמץ משול לספירת הכתר בקבלה

תוכן עניינים

להורים שבוחרים את השם דניאל עם זה לבן או לבת הנה משמעות בראיה קבלית. מעמיקה לפי הספרות בקבלה או כל אחת ואחד ששמם דניאל
נתחיל בשם דָּנִיֵּאל אז כך : האות הראשונה בשם היא אות ד הקשורה לניקוד קמץ משול לספירת הכתר בקבלה ובאסטרולוגיה למזל גדי לכן מדבר על בחור/בחורה אסרטיבי/ת ומנהיגותי/ה לא משתפ/ת את כולם במחשבות ובתוכניות , יש סודיות אך נטייה רוחנית גבוהה.

ואילו האות השנייה הקשורה לרגשות קשורה לספירת הגבורה בקבלה ובניקוד כאן היא חיריק קשורה למזל שור בראיה אסטרולוגית מיסטית ורוחנית אך גם מאד פרקטית ומיניות חזקה ויש הרבה התמודדות עם אתגרים בחיים . ואילו האות השלישית בשם האות יוד קשורה לספירת הבינה בקבלה וקשר חזק למזל מאזניים מראה על ציניות ויותר מידי שכלית ואם אותו /ה דניאל אם זה ילד או ילדה ישנה קצת בריחה מהחלטות וישנן כל הזמן מלחמות ונטייה לדאגות אך בכללי ישנו/ה כל הזמן של הבדיקות אך שקיבל או קיבלה את ההחלטה שום דבר לא ישנה אותו/ה מאד חשוב הניקיון והסדר והאסתטיקה פניו או פניה עדינות למראה או יפות ביותר ויש לאותו אדם שמירה מיוחדת מן השמים ועליה או עליו ללמוד שלא לפחד מהעתיד.

ודניאל ילד או ילדה קשור או קשורה לספירת הנצח בקבלה מראה בצד החיובי שצריך לשאוף להתחבר לשמחה ולהתחבר לרוגע ולאיזון לכן ילדים כאלה יש המון רעיונות ומחשבה מהירה הם יכולים להניע פרויקטים אוהבי תקשורת ולנוע כל הזמן אך גם עלול מידי פעם להיות חוסר השקט.

התיקון להיות החלטי ולהתחבר לרוגע ולא לקבל דברים כמובן מאליו.

חשוב לזכור שהאות השנייה בשם והאות השלישית מדברת על הזוגיות והאינטימיות והמיניות בקשר הזוגי.

וכן האות המשפיעה על אותה בחורה או בחור באותו גיל שהוא או היא נמצאים שם אנו מושכים לנו אנשים לחיינו אם זה מאותה אות או תכונות שקשורות להשפעה של אותה אות ועוד ועוד.

דניאל לבחור אין בעיה מיוחדת
דניאל לבחורה פחות מומלץ עדיף להוסיף את האות ה ולקרוא דניאלה.

הפתרון של דניאל להתחבר לנתינה.

החיסרון : להשתדל להיות פחות פתיל קצר להוריד אגו וחוסר סובלנות

מבחינה נומרולוגית – השם דניאל מדבר על נתינה ותנועה ורצון לעצמאות וביטחון.
עוד שמות לבנות לחצו כאן

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך​

מתנה ליולדת

טיפים לבחירת מתנה ליולדת

ידה של תינוק היא תמיד אירוע שמצפים לו רבות. כאשר אישה שקרובה אלינו בקרבה משפחתית או חברית יולדת תינוק אנחנו יכולים להרגיש התרגשות גדולה מאוד ואושר שלא יודע גבולות.

שלום כיתה א'

מוכנות לכיתה א

אנחנו מנסים לגדל דור שהכל ילך לו "חלק" יותר. לפני לידה של אח או אחות אנחנו קוראים איך להכין את הילד ללידה, קונים ספרים, שרים שירים, נותנים מתנות ועושים הכל כדי להבטיח שהשינוי יהיה קל. כך גם לפני מעבר דירה, וכמובן לפני עליה לכיתה א'- לוקחים אותם למומחים, לקורסים של מוכנות, הולכים לקבל הדרכה איך להכין אותם, הכל במטרה להבטיח שהחוויה תהיה נעימה וקלה.

התפתחות התינוק בחודש הראשון

בחודש הראשון שלאחר הלידה עולות שאלות רבות לגבי הטיפול שלו הוא זקוק, ועקב כך החלטנו לספק לכם כמה נושאים מרכזיים בנוגע לתינוק שלך.

pregnancy sitting

כיצד להתמודד עם טחורים במהלך ההריון?

נשים בהריון רגישות יותר לפתח טחורים ועשויות לקבל אותם במהלך הטרימסטר הראשון, נשים אחרות עשויות לקבל אותם בזמן לידה. בכל מקרה, זמן קצר לאחר הלידה הטחורים נעלמים. עם זאת, אם זאת שכולנו מכירים את הרגשת האי נוחות בגוף, בזמן ההריון המצב הוא יותר בעייתי מאחר ונשים צריכות להיות מטופלות בשיטות בלתי שגרתיות בגלל שהתרופות יכולות להיות מאוד מזיקות לתינוק. לכן נשים הרות צריכות לנסות לטפל בטחורים בצורה טבעית ובטוחה.

בדיקת הריון ביתית

בדיקת הריון – האם אני בהריון

לאחר שהתחלת לחוש את הסימפטומים הראשונים של ההריון או סתם בכדי לדעת, כדאי יהיה לבצע קודם כל את בדיקת ההריון הביתית. בדיקה זאת הוכחה בדיוק של כ- 99% ומטרתה לאבחן את ההורמון שנוצר בזמן ההריון.