עוד כותרות מובילות

נושאים מעניינים

חגית – משמעות השם על פי סוד האותיות והנומרולוגיה

שם חגית מדבר על המון שמחה וחיבור לאורות פנימיים , בחגית יש המון חסד וגבורה וחכמה , יש לחגית את הנטייה לעומק פנימי ורוחני על כל גווניו , אהובה מאד בסביבה שהיא נמצאת , בעלת אינטואיציה גבוהה , יש בה את הצניעות ומשפחתית ואשת בית , אוהבת לעזור ולתמוך בבית , יש לה מעט ערמומיות אך זה בא מחיבה לסביבה שלה , זקוקה לחמימות ואהבה ולחוזק ותמיכה בעיקר שחגית נמצאת במשברים בחייה פה ושם.

תוכן עניינים

משמעות השם חגית על פי הנומרולוגיה וסוד האותיות והשמות:
השם חגית מוזכר במקרא כאחד מנשות דוד המלך .
השם חגית מדבר על המון שמחה וחיבור לאורות פנימיים , בחגית יש המון חסד וגבורה וחכמה , יש לחגית את הנטייה לעומק פנימי ורוחני על כל גווניו , אהובה מאד בסביבה שהיא נמצאת , בעלת אינטואיציה גבוהה , יש בה את הצניעות ומשפחתית ואשת בית , אוהבת לעזור ולתמוך בבית , יש לה מעט ערמומיות אך זה בא מחיבה לסביבה שלה , זקוקה לחמימות ואהבה ולחוזק ותמיכה בעיקר שחגית נמצאת במשברים בחייה פה ושם.
חגית על פי רוב אישה מאד נאה ובעלת מיניות סוחפת בעיקר זה מתבטא בפתיחות הזוגית עם בן זוגה. אוהבת ותומכת ובעלת שמחת חיים היא משתדלת לעטוף באהבה את הסביבה שלה .
פה ושם לחגית יש חוסר שקט פנימי ומורכבות ביחסים עם האם [זה תמיד מומלץ לבדוק את המפה כולה של חגית]לכן תמיד מומלץ לעשות שיחות עם האם ולשחרר מה שמציק. יש לחגית נטייה למצבי רוח משתנים , עליה לשאוף לשחרר היתקעות מהעבר כך ייטב לה .
הפתרון של חגית להתחבר כמה שיותר לשמחה לאהבה העצמית שלה עם עצמה לעצמאות ולהתחדשות ולמשפחתיות.
החיסרון: חוסר מנוחה חוסר סבלנות וביקורתיות וקושי לשחרר.
השם חגית על פי הקבלה שם מצוין ומומלץ.
התיקון של חגית לשחרר את העבר ולהתחבר לחדש ולעבוד על הרגישות
השם חגית על פי הנומרולוגיה – מדבר על שאיפה לשלמות פה ושם יש מורכבות בנושא הזוגי אוהבת להיות במרכז , יש נטייה למשברים בחייה אך יכולה להתמודד איתם , יש בא מצד אחד רגישות אך שמחוברת לעצמה יש בה המון מעשיות ותכלס , בעלת עומק פנימי ומשיכה למיסטיקה ורוחניות .

עוד שמות לבנות לחצו כאן

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך​

רכישת סמרטפון לילד שלכם

הסמארטפון הראשון שלי

אחרי שנכנעתם והשתכנעתם לרכוש לילד סמארטפון בפעם הראשונה, כי "לכולם כבר יש" (וגם כי חשוב לנו לשמור איתם על קשר), זה הזמן לעשות את כל הבירורים, להשוות ולבחור נכון את הסמארטפון הראשון.

אלרגיות אצל ילדים ,וכיצד מזהים אלרגיה אצל ילדים?

אבק, חתולים, בוטנים, מקקים. נשמע כמו אוסף מוזר ולא קשור, אבל לכולם יש מכנה משותף: ילדים יכולים להיות אלרגיים אליהם. אלרגיות הן הגורם העיקרי למחלות בארצות הברית. לחמישים מיליון אמריקאים, כולל מיליוני ילדים, יש סוג של אלרגיה. למעשה, אלרגיות הם הגורם הישיר להחמצת כשני מיליון ימי לימוד מדי שנה.

חרדות במערכות יחסים: האם זה נשמע לכם מוכר?

הניצוץ שמצית את המתח בזוגיות יכול להיות פעמים רבות משהו לגמרי טריוויאלי. אולי אתם מרגישים שאתם נלחמים על נושא כל כך שולי, אבל איך שיחה על משהו חיובי, טריוויאלי או מינורי יכולה לגרום ליומיים של מריבה וניתוק? חרדה במערכות יחסים והאופן שבו בני זוג מעבדים את החרדות הללו או מתקשרים אותן האחד לשני – עשויים להפתיע אתכם.