עוד כותרות מובילות

נושאים מעניינים

חן – משמעות השם על פי סוד האותיות והנומרולוגיה

חן היא בחורה רגישה ואפילו רגשנית מאד , יש נטייה למצבי רוח , יש לה יכולות ריפוי . ועל פי סוד הנקודים חן באופייה היא בחורה מוגנת , יש בה יותר מהטוב ופחות מהרע בתכונות שלה , יש בה המון אינטלקט וחוכמה שכלית , פה ושם ישנן התלבטויות בחייה

תוכן עניינים

משמעות השם חן על פי הנומרולוגיה ועל פי סוד האותיות:
משמעות השם חן זה חינניות ויופי יש בשם חן אלמנט של בחור או בחורה נוחים לבריות .
חן ניתן להתיחס גם לזכר וגם לנקבה.

חן היא בחורה רגישה ואפילו רגשנית מאד , יש נטייה למצבי רוח , יש לה יכולות ריפוי .
ועל פי סוד הנקודים חן באופייה היא בחורה מוגנת , יש בה יותר מהטוב ופחות מהרע בתכונות שלה , יש בה המון אינטלקט וחוכמה שכלית , פה ושם ישנן התלבטויות בחייה ,חן אהובה ומקובלת על הבריות משיכה לנפש ולרוחניות בצורה כלשהיא , הפן הכלכלי והקריירה בסדר ההעדפות שלה . חן מאד מכבדת וקשורה לבן הזוג שלה , יש לה או לו הגנה מלמעלה ותמיד הדברים איך שהוא מסתדרים. 

הפתרון של חן להיכנס לעצמאות ולשמחה ולמעשיות ופרקטיות.
החיסרון להיות פחות עקשנים ופחות ביקורתיים.
מבחינה נומרולוגית השם מראה על תכונות של עצמאות אחראיות בעלי שמחה ומסגרת ובטחון מאד חשובים להם 

עוד שמות לבנות לחצו כאן

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך​

לנשום

אתמול החלטתי לנשום

אתמול החלטתי לנשום, בדרך כלל היום נפתח ונגמר באותה נשימה, קמים בבוקר ובערב נרדמים בסלון כאילו הייתה סופת הוריקן בבית, אבל אתמול נשמתי, שניה לפני שנכנסתי לקחת את הילדה מחמותי, כן כן נשמתי ועוד פעם,

להיות אמא / תמר מור סלע

הוא מגולל בפנינו את כל צדדיה של האמהות. את האהבה המופלאה לצד הכאב המייסר, את הרגעים הגדולים של ההורות לצד היומיום. זה לא ספר הדרכה להורים, ואין בו דרך אחת נכונה לאמהות, או מודל אידאלי, כי אם אמהות חיות ונושמות – אמיתיות – כמו שאנחנו. ולכן אני כל כך אוהבת אותו.

סרבנות ילדים

קנאה באח הקטן

תינוק חדש במשפחה הוא עבור האח הבוגר מתנה נפלאה לכל החיים, אבל לרבים מהילדים זו מתנה שכלל לא קל להסתגל אליה. לרבים מההורים זאת התמודדות לא קלה.