עוד כותרות מובילות

נושאים מעניינים

ספיר – משמעות השם על פי הנומרולוגיה וסוד האותיות

באופן כללי תכונות בולטות אצל ספיר: בחורה טובת לב ואכפתית , לבבית ובעלת חוש הומור , יש לה המון כבוד לזולת , דבקה במטרות שמציבה לעצמה , יש בה את התכונה של כבדהו וחשדהו . ספיר לא אוהבת לשתף ולספר מה היא עוברת ועל הרגשות שלה . רק לחיבור למישהו או מישהי שסומכת עליה היא

תוכן עניינים

השם ספיר מוזכר בספר שמות כח פס' יח – והטור השני נפך ספיר ויהלם.

השם ספיר בא בעולם הקבלה מעולם הדומם כלומר אלו נשים מאד מעשיות פרקטיות , בנוסף ספיר זה שם שיש בו הרבה יופי ועם המון חוכמה , לספיר יש הרבה זכות ובהירות ברמה העמוקה שלה , ובנוסף שמכירים את ספיר לעומק יש בה כל כך הרבה חוכמה ועם המון עומק ויכולת במידה והיא מחוברת לעצמה להגשמה עצמית . הרי ספיר יש בה בהיפוך המילה סיפור שנעים להיות במחיצה שלה במיוחד עם אנשים עם מודעות וחוכמה אך אנשים שבאופי ילדים יותר אין לה את הסבלנות זה מגיע ממילה ספ בתוך השם ספיר.

באופן כללי תכונות בולטות אצל ספיר: בחורה טובת לב ואכפתית , לבבית ובעלת חוש הומור , יש לה המון כבוד לזולת , דבקה במטרות שמציבה לעצמה , יש בה את התכונה של כבדהו וחשדהו . ספיר לא אוהבת לשתף ולספר מה היא עוברת ועל הרגשות שלה . רק לחיבור למישהו או מישהי שסומכת עליה היא תוכל לפתוח את רגשות שלה ולסמוך. לספיר יש הגנה מלמעלה ותמיד הצלה בדקה האחרונה.

ספיר יש אהבה לחופש לחיות , וחשוב לה מרחב והיא אינה אוהבת מרות מעדיפה את העצמאות שלה , בזוגיות נוטה להתפשר ולוותר כשצריך , הבן הזוג הכי נכון עבורה גבר שיכול להכיל ולשתף ויכולת הקשבה.
ספיר צריכה לשאוף לשחרר תקיעות מהעבר.

הפתרון של ספיר – להתחבר לפרקטיות ולעצמאות ופתיחות רגשית ולסמוך.
החיסרון של ספיר – להיות פחות לחוצה , פחות תלותית בעיקר בצד הזוגי ולהרפות ולשחרר.
ספיר מבחינה נומרולוגית זה מספר 17 = 8 – כלומר ספיר דרך העצמאות ודרך עומק וקלילות תביא לעצמה את הביטחון והחוסן הפנימי והכלכלי ולהשתדל להיות השולטת ופחות הנשלטת.

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך​

שבוע 2, טרימסטר ראשון

שבוע הראשון של ההריון – כל מה שצריך לדעת

עבור רוב הנשים, במיוחד עבור אלה שאינן מתכננות הריון, השבוע הראשון ואפילו השני יכולים לעבור ללא כל ידיעה.אצל הרבה נשים המחזור אינו סדיר ולכן אינן יודעות שהמחזור שלהן מתעכב בגלל ההריון.

כשהילדים שלי מרגיזים אותי

מה אני עושה כשהילדים שלי מרגיזים אותי

ילדים מרגיזים אותנו. הרבה פעמים. כל יום. לפעמים זה משהו שהם עושים, לפעמים זה משהו שהם לא עושים. יש מצבים בהם הם לא רוצים להקשיב לנו. או לפעמים אפילו יותר גרוע – הם עושים דווקא. הם בודקים כל הזמן את הגבולות שלנו.

משחקי ילדים כמו של גדולים

לדים קטנים נוטים לחקות את ההורים שלהם בדברים רבים. לכן גם הומצאו צעצועים רבים שמאפשרים להם לעשות זאת בבטחה, ובגודל שמתאים להם.