עוד כותרות מובילות

נושאים מעניינים

שירי – משמעות השם על פי סוד האותיות והנומרולוגיה

השם שירי מדבר על מצבי רוח משמחים ויכולת כריזמה בהנחה שעושה תהליך ומשחררת את פחדיה , שואפת לאהבה וחופש עם הזולת , יש בתוך שירי למיניהן יכולת אומנות , יצירתיות ובעלת דימיון מאד מפותח , וגם המון עומק ושמחה וחדות ויכולת של יצירה במידה ומחוברת לעצמה ויכולת העצמאות ויכולת ההנהגה להוביל ולנהל גם בחברה וגם את עצמה.

תוכן עניינים

משמעות השם שירי על פי סוד האותיות והנומרולוגיה:
השם שירי נגזר מהשפה העברית ויש כאן את ההעצמה של נושא השירה והשמחה ובקשה של שירה וחגיגה .
בנוסף השם שירי מדבר על מצבי רוח משמחים ויכולת כריזמה בהנחה שעושה תהליך ומשחררת את פחדיה , שואפת לאהבה וחופש עם הזולת , יש בתוך שירי למיניהן יכולת אומנות , יצירתיות ובעלת דימיון מאד מפותח , וגם המון עומק ושמחה וחדות ויכולת של יצירה במידה ומחוברת לעצמה ויכולת העצמאות ויכולת ההנהגה להוביל ולנהל גם בחברה וגם את עצמה.

שירי באישיות שלה יש לה יכולת ניהול ועצמאות הגלום בה ובמידה והיא מצליחה להביא את זה בחייה ולמקד את המטרות שקבעה לעצמה ולהיות חדה ועניינית בתהליכים שרוצה לעשות במהלך חייה ואז היא תוכל להביא לה את השפע השינוי והתחדשות והעצמה בחייה ועל ידי זה תוכל לשלב את היכולת הכישרון היצירתי הכל כך גלום בה.

שירי מאד מקובלת בחברה והיא המסמר החברתי , אין מצב ששירי נמצאת בחברה ולא ירגישו את הנוכחות שלה. בנוסף באישיות שלה אוהבת את העומק והלבד והשקט הפנימי בתוך תוכה , יש בה מופנמות ועדינות והנימוס והמלכותיות שעל ידי זה הסביבה אוהבת ומכבדת אותה מאד.

לשירי יש משיכה לרוחניות ועומק , יש פחדים וחששות מנטישה אך שתתחבר לפנימיות שבה ולשמחה שבה יקל עליה להשתחרר מזה מהר…
מבחינה מקצועית: יש לה יכולת יצירתית ויכולת לחתוך דברים ולהתעסק במחקר ואוהבת תמיד לבדוק ולהעמיק לכן יש לה את היכולת להתעסק בכל תחום המבדקים ונושא הנסתר , בנוסף יש לה כישרון טיפולי על כל גווניו השונים, בעלת יכולת קליטה מהירה אינטואיציה מאד מפותחת ומומלץ שתתחבר לשם.

הפתרון של שירי להתחבר לעצמאות ולמיקוד מטרה והגדרת יעדים וזה מה שירפא אותה וחיבור לעומק ולקלילות.
החיסרון של שירי כניסה לקטנות ופרטים קטנים וביקורתיות ופריק קונטרול לכן המטרה להרפות להרפות ולהרפות ואז גם יפתח השפע בכל התחומים בחייה ולהשתדל כמה שאפשר לעשות תהליך על סובלנות וסבלנות .

מבחינה זוגית: חשוב לה בן זוג מעשי אסטטי בעל סדר ומסודר מכל הבחינות רגשי וחומרי ושמחובר לתחום המשפחה , יש לה הקושי בתוך תוכה להיפתח רגשית בנושא הזוגי בינו ובנה ומיניות מאד חשובה לה .

עקב שיש בשם שירי פעמים ניקוד חיריק הקשור לספירת הגבורה וליסודות האדמה באסטרולוגיה וזה מתבטא מבחינת החשיבה וכעסים ויצרים לכן לשירי מאד חשוב כל נושא הגשמיות על כל רבדיו השונים.

מבחינה נומרולוגית : יש את היכולת הקשבה ויכולת להתחדש והעומק , יש מצבי רוח משתנים לכן ככל שתתחבר לאמת שלה ולשאוף לשלמות הפנימית בתוך תוכה תוכל להביא את השפע בכל תחומי חייה ולהפרות את עצמה…

עוד שמות לבנות לחצו כאן

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך​

רכישות שאתם חייבים לערוך לקראת לידה

רכישות שאתם חייבים לערוך לקראת לידה

נחשפים לאין ספור רשימות מבלבלות? המלצות שאין להן סוף? לקראת הלידה, סביר להניח שלפחות חלק מכם מתמודדים עם שלל רשימות לידה סבוכות וארוכות – ושאתם לא ממש בטוחים מה חשוב יותר ומה פחות.