עוד כותרות מובילות

נושאים מעניינים

שירן – משמעות השם על פי סוד האותיות והנומרולוגיה

השם שירן על פי סוד האותיות מדבר על בחורה עם המון רגישות , יודעת למגנט אנשים , יש בה המון נחישות שממוקדת במטרות שלה בהנחה שעשתה תהליך בחייה, בנוסף משפחתית , ביתית , יכולת של אומץ וקבלת החלטות כל זה בהנחה שמתגברת על הפחדים שלה ולוקחת את האומץ הפנימי החבוי בתוך תוכה.

תוכן עניינים

משמעות השם שִׁירָן על פי סוד האותיות והנומרולוגיה:

השם שירן על פי סוד האותיות מדבר על בחורה עם המון רגישות , יודעת למגנט אנשים , יש בה המון נחישות שממוקדת במטרות שלה בהנחה שעשתה תהליך בחייה, בנוסף משפחתית , ביתית , יכולת של אומץ וקבלת החלטות כל זה בהנחה שמתגברת על הפחדים שלה ולוקחת את האומץ הפנימי החבוי בתוך תוכה. נאמנה ואמינה , יש בה צניעות ומופנמות , פשטות והמון הגיון , עלולה להיפגע בדברים הקטנים , בעלת אינטואיציה מעולה , יכולת החלה עם הסביבה , בעלת סבלנות רבה ויכולת הקשבה , בעלת חוש אנליטי ויכולת שכלית די גבוה ויכולה להביא לעצמה רעיונות חדשים , בעלת חוש הומור ומצחיקה כל זה בהנחה שמחוברת לאנשים שלידה ואז נפתחת. החשיבה שלה מהירה ודינמית , יש בה המון סדר וארגון , בזוגיות שמה לב לפרטים ויסודית על פי רוב.

הפתרון של שירן – להתחבר לחוכמה שבה להסתגל למצבים חדשים ולהתחבר לשינויים הפנימיים שעוברת בתוך תוכה וזה יעשה לה טוב בחייה.

החיסרון של שירן – שמה לב לפרטים קטנים , מופנמות ומעט חוסר ביטחון פנימי בתוך תוכה, אך על ידי תהליכים בתוך תוכה וחיבור לעצמה יכולה לעשות את השינוי בתוכה בתחומי החיים .

מבחינת תורת הנקודים – שירן בחשיבה שלה –ברמת העמקה והחיבור לתוך תוכה מדבר על עומק ולב טוב ורוחניות וגם מאד מעשית , חשוב ששירן תתחבר לרגשות שלה ולא תחשוש לומר מה על ליבה.

התיקון של שירן להתחבר לרגשות שלה ולנצח את הפחדים בתוך תוכה.

מבחינה נומרולוגית – יכולת לעשיית שינוי ולהתחדש והכל בשיקול דעת , מאד משפחתית ובעלת יכולת החלה ואינטואיציה גבוהה .

ששירן תתחבר לרגשות שלה ולביטחון שבה זה מה שירפא אותה ויביא לה את השמחה בתוך תוכה ולקבלת החלטות ולהיות שלמה איתם עד הסוף.

עוד שמות לבנות לחצו כאן

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך​

הורים לילדים עם נכות

הורים לילדים עם נכות

אחד הגורמים החשובים בסביבתו של ילד בעל נכות הם הוריו. התמודדות ההורים לילד הסובל מנכות היא התמודדות מורכבת מעבר למה שדורשת הורות "רגילה" שגם היא דבר לא פשוט. מורכבות המתמקדת בילד עצמו, בקשר בין ההורים, באחים ואיך הילד מתקבל במשפחתו ובסביבתו.

יחסי אמון עם הילדים שלך

איך ליצור יחסי אמון עם הילדים שלך?

יחסי אמון הם דבר יקר ערך. כולנו רוצים שהילדים שלנו ירגישו בנוח לפנות אלינו כשקשה להם, לשתף אותנו במה שעובר עליהם. שירגישו בטוחים ושלא יצטרכו להסתיר אף חלק.

שקרים אצל ילדים

שקרים אצל ילדים

התמודדות עם אמירת אמת לא נעימה, הינה היכולת של ילדינו לומר באומץ את אשר קרה ולהתמודד עם תחושת אכזבה מעצמו ומצד הוריו/החברה. וכן, להתמודד עם תוצאות מעשיו.