עוד כותרות מובילות

נושאים מעניינים

תמר – משמעות השם על פי סוד האותיות והנומרולוגיה

השם תמר מוזכר לראשונה בספר בראשית לח פס ו – וייקח יהודה אישה לער בכורו ושמה תמר. בנוסף תמר קשורה לאחד מהפירות של שבעת המינים בארץ ישראל. השם תמר מבטא באופי ובאישיות יופי נדיבות נתינה ואצילות ועזרה לנזקקים.

תוכן עניינים

משמעות השם תמר על פי הנומרולוגיה וסוד האותיות והשמות:
השם תמר מוזכר לראשונה בספר בראשית לח פס ו – וייקח יהודה אישה לער בכורו ושמה תמר. בנוסף תמר קשורה לאחד מהפירות של שבעת המינים בארץ ישראל.
השם תמר מבטא באופי ובאישיות יופי נדיבות נתינה ואצילות ועזרה לנזקקים.

ההיפוך באותיות של השם תמר נותן לנו את המילה תרם מראה שיש בה המון רצון לתרום מעצמה ולפרגן לזולת ולחבק אותם כמה שאפשר, תמר מסמלת כאישה ישרה כנה ונאמנה ויש בה המון חסד , בעלת שמחת חיים , יש לה את היכולה להשתנות ממצבים שקוראים לה בחייה להתגבר עליהם ולחזור לשמחה שבה. תמר אוהבת לטייל והטבע עושה לה טוב. בנוסף תמר היא אישה עם עולם רגשות מאד גבוהה בעיקר בתחום הזוגי , אך בצד הפחות טוב יש לתמר את הנטייה להיות מופנמת ופחות להיפתח.

הפתרון של תמר להתחבר לעצמאות ומיקוד מטרות ולהרפות ולהסתגל למצבים החדשים בחייה ולהיפתח כמה שיכולה ולהתחבר לחיים.
החיסרון של תמר פחות לחנוק ולהוריד ביקורת ולהשתדל לפרגן כמה שיותר. חשוב לתמר כמה שיותר לשחרר את העבר ולא להיתקע זה יעשה לה נפלא
מומלץ תמיד שתמר תתחבר לשמחה שבה ייתן לה את האושר הפנימי .
השם תמר נחשב בגישה קבלית – כשם מומלץ וגם שם בעל יכולת פריון והולדה.

מבחינה נומרולוגית השם תמר מדבר על רצון לביטחון מסגרת ושיתוף וחיבור לעצמאות אך מידי פעם ייטב לה עם תשחרר את הפחדים והחששות שבה.
בנוסף השם תמר מדבר על תם המר לכן שאוכלים תמרים בראש השנה תם המרירות ובא משהו חדש על ידי אכילת התמר.וגם בטו בשבט מראה על התחדשות חדשה ודרך חדשה
השם תמר התיקון שלו להתחבר לתקשורת ולביטחון עצמי ולהתחדשות ושינוי

עוד שמות לבנות לחצו כאן

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך​

הרגלי שינה של תינוקות

יש תינוקות הצריכים לישון יותר מאחרים ויש שפחות. זה לא אומר שום דבר שלילי על מצב בריאותו של התינוק/ת/..

שבוע 10

מנסה להיכנס להריון? מה כדאי לעשות

כאשר זוג מנסה להרות, הם יכולים למצוא שהתהליך יהיה לא רק מתסכל אבל גם יותר מדי מסובך. יש אנשים להיכנס להריון בקלות מבלי להתאמץ קשה בזמן שאחרים ילמדו שיש להם בעיות פוריות זה יכול למנוע הריון קל או קורה בכלל. ישנם כמה דברים שאתה יכול לעשות על מנת למקסם את הסיכויים להיכנס להריון, עם זאת.

כשילד פוחד

אמאל'ה איזה פחד! איך נעזור לילדים להתמודד עם פחד?

אלא שפחדים רבים אין להם סיבה הגיונית – הפחדים הלא רציונליים. בגיל הילדות הפחדים האלה שכיחים יותר בגלל הדמיון המפותח. ועם זאת, עם יד על הלב, גם לנו המבוגרים יש פחדים כאלה לא רציונליים, כמו פחד מג'וקים ועוד בעלי חיים חפים מפשע.