עוד כותרות מובילות

נושאים מעניינים

פליילסט לנשים בהריון

מוסיקה עשויה להרגיע את הנפש של התינוק, אפילו לפני הלידה. קולה של אמא יכול להיות כל תינוק צריך לשמוע.

תוכן עניינים

מוסיקה עשויה להרגיע את הנפש של התינוק, אפילו לפני הלידה. אבל לא ללכת לשים אוזניות על הבטן שלך עדיין. קולה של אמא יכול להיות כל תינוק צריך לשמוע.

הלוויה הזעירה שלך מאזינה לקול שלך הרבה לפני שאתה מתראה. תינוקות פיתוח להתחיל סביר שומעים צלילים בטרימסטר השני, אבל הם באמת מתחילים להגיב לרעשים שונים במהלך השליש האחרון.
קולה של אמא, בפרט, מתבצעת באמצעות גופה. כמו שאתה מדבר, לשיר, או לקרוא בקול רם, קולך רוטט ומגביר הפנימי של הגוף שלך.

החוקרים ראו התינוק המתפתח עליהן בצורה ברורה לקול. זוהי מערכת יעילה, אשר רופאים אומרים הוא הרבה יותר יעיל מאשר לשים אוזניות או ניצנים על הבטן.

אתה שומע אותי, בייבי?
תינוקות באמת לומדים ברחם, כך עולה ממחקר שפורסם בכתב הספרייה הציבורית למדעים (PLoS) נמצאה. אבל החוקרים ממהרים לציין כי "למידה" באמת אומרת התינוקות לפתח היכרות עם משהו.

החוקרים הבחינו כי תינוקות ששמעו שיר שוב ושוב בעודו ברחם כאילו הרגיע כשאותו השיר נוגן אחרי שהם נולדו.

אבל כמה אנשי מקצוע מזהירים כי אתה לא צריך לרוץ ולקנות ניצני תקליטורים ובטן ללמוד ללמד בשפות מרובות ילדכם ברחם. המקצוענים אומרים התפתחות המוח קורית בעיקר מחוץ לרחם, לאחר הלידה. זה אומר שאתה יכול לחסוך את הלקחים הרציניים עד מאוחר.

אך האם כל זה אומר שאתה לא צריך לטרוח לנגן את מוצרט או להאזין מרסליס לפני שהתינוק נולד? בכלל לא.

כל פעילות בריאה שאתה נהנה או למצוא מרגיע בזמן שאתה בהריון תהיה השפעה חיובית על התינוק שלך. יתר על כן, אם אתה לשיר תוך כדי להאזין, התינוק שלך שומע את קולך ומפתחת היכרות עם מה שאתה נשמע כמו ועם המנגינות אתה נהנה.

מה אני צריך לשחק עבור בייב לעתיד שלי?
האם כל מוסיקה בפרט טוב יותר עבור תינוק? רופאים אומרים מנגינות פשוטות הם טובים ביותר, אבל כמעט כל דבר שאתה נהנה הוא בסדר גמור. המפתח הוא להקשיב, כי אתה אוהב את זה.

אם לא מצא פתרון עבור מנגינות טובות, יש מספר רשימות השמעה באתרי מוסיקה שאנשים שלנו אספו רק בשביל הריון. חלקם מתמקדים מוסיקה למדיטציה, חלקם מתמקדים מוזיקת ​​פופ חיובית. האפשרויות הן אינסופיות.

עבור חלק מהאנשים מוסיקה מרגיעה אותך ואת שלך מותק לעתיד יהיה גם אהבה, להתכוונן ההשמעה ברחם ידידותי שלנו על Spotify:
תנמיך את הווליום
חשוב לזכור כי רחם הוא מקום רועש. גרגורי הבטן שלך, פעימות הלב, הריאות מתמלאות באוויר. נוסף על כך, קולך מוגבר על ידי הרטט של העצמות שלך כמו הקול עובר הגוף שלך.

בעוד בהריון, אתה צריך לנסות לשמור על היקף הרעשים החיצוניים סביב 50 עד 60 דציבלים, או על אותה עוצמת קול של שיחה רגילה. זה אומר שאתה בהחלט לא רוצה להשתמש באוזניות על הבטן.

רופאים אומרים כי קול אוזניות יהיה חזק מאוד עד שהוא מגיע תינוק בבטן שלך, וזה משהו שאתה רוצה להימנע.

אתה יכול להשתתף בקונצרט רם מדי פעם תוך הינך בהריון או לשבת בבית קולנוע רם מדי פעם. אבל בחשיפה קבועה רעשים בנפח גבוה הוא משהו כמעט כל אנשי המקצוע מזהירים מפני.

כל האזהרות הצידה, לשיר, לרקוד, וליהנות ההריון המוזיקלי שלך – התינוק שלך יהיה ליהנות ממנו, מדי!

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך​

הפרעת קשב וריכוז בקרב ילדים ובני נוער – ADHD

הפרעת קשב וריכוז בקרב ילדים ובני נוער – ADHD

כמעט כל הילדים ובני הנוער מגלים קושי בימינו לשבת לפעמים בשלווה, לשים לב ולשלוט על הפעולות והאמוציות שלהם. כאשר התנהגות כזאת הופכת לשגרה יומיומית, סיבה אפשרית אחת עשויה להיות ADHD – הפרכת קשב וריכוז.

הרגלי שינה

הרגלי שינה – לא לתינוקות בלבד

תזכרו שהרגלי שינה, הם חלק ממכלול, הם חלק בלתי נפרד משגרת יומם של הילדים שלכם.
ברגע שאנו מתייחסים לזה כמעטפת אחת. אנו יודעים ולומדים לטפל בזה בצורה נכונה.

מתנה ליולדת

טיפים לבחירת מתנה ליולדת

ידה של תינוק היא תמיד אירוע שמצפים לו רבות. כאשר אישה שקרובה אלינו בקרבה משפחתית או חברית יולדת תינוק אנחנו יכולים להרגיש התרגשות גדולה מאוד ואושר שלא יודע גבולות.

שבוע 22

מתלבטת איך ללדת? המדריך המלא

שואלות כיצד ללדת, אך זו לא תמיד ההחלטה שלהן כיצד הלידה תתבצע. בהרבה מהמקרים הנסיבות יוצרות את המציאות. כנסו ותקבלו את כל התשובות