עוד כותרות מובילות

נושאים מעניינים

טלי – משמעות השם על פי סוד האותיות והנומרולוגיה

השם טלי מדבר על אישה שיש בה במהות חיבור לצניעות וסדר ואסתטיקה וניקיון , יכולת להנהיג לנהל ולהיות סמכותית ומעשית , האנשים שלידה מרגישים את הנוכחות שלה בעיקר עם טלי ממזלות האש, טלי יודעת לנתב לעצמה את האנשים הנכונים לחייה שעליהם היא יכולה לבטוח ולסמוך .

תוכן עניינים

שמעות השם טלי על פי סוד האותיות והנומרולוגיה:
השם טלי מדבר על אישה שיש בה במהות חיבור לצניעות וסדר ואסתטיקה וניקיון , יכולת להנהיג לנהל ולהיות סמכותית ומעשית , האנשים שלידה מרגישים את הנוכחות שלה בעיקר עם טלי ממזלות האש, טלי יודעת לנתב לעצמה את האנשים הנכונים לחייה שעליהם היא יכולה לבטוח ולסמוך .

טלי בתור אימא – המטרה שלה לתת ביטחון עצמי ורוגע ושילדיה יאמינו בעצמם וביכולות שלהם כלומר טלי נותנת עמוד שדרה לילדיה.
לטלי חשוב המשפחה והרמוניה ביטחון ומסגרות וסדר.

חשוב שטלי תדבר פחות ותשתדל לעשות את מעשיה בדיסקרטיות כי זה עלול למשוך קנאות עליה .
הפתרון של טלי – להתחבר לאינטואיציה שבה ולהסתכל הכל בגדול ולהיות פרקטית .

החיסרון – להוריד אגו ולדעת למצוא את המילים והמשפטים הנכונים שמוציאה מפיה.
תכונות נוספות באישיות של טלי: בעלת כבוד יודעת לשמור ולהילחם על המטרות שלה ועל האמת שלה, יש לה את היכולות להתבונן לעומק ולתת תובנות מדהימות לסביבה , שטלי מחוברת לעצמה מוציאה את הרכות שבה ואת היופי הפנימי שנמצא בתוכה כלפי חוץ.

מבחינת תורת הנקודים בחשיבה שלה טלי אישה חמה פתוחה ולבבית לאנשים שסומכת עליהם , יודעת לכבד ולתת כבוד לאנשים .
מבחינת תורת הסוד של השם טלי: האות מעל ט של טלי זה היוד לכן זה מה שעליה לעשות להשתחרר בכדי לעזור לעצמה כלומר לדעת לקבל ביקורת בתוך ראייה בונה .

ואילו האות שמתחתיה האות ח זה האיזון וסוג של הבעיה שלה ואיך היא מתחברת לשם , אך חשוב שהח תשתחרר ותביא את עצמה לראייה של היוד שזה דרך חדשה והתחלה חדשה.
הח בשילוב הט של טלי מביא את הצירוף של חט כלומר לשחרר כעסים ולהוציא אותם ושחרור דברים מן העבר הקשורים לאות ח שמאופיינת במזל סרטן האוגר כל הזמן וגם לשחרר פחדים מפני טעיות וכדומה . מה שהרבה פעמים יכול לאזן את טלי זה חיבור לטיולים הרחבת אופקים 

מבחינה זוגית – טלי מאד מעשית וחומרית חשוב לה הרומנטיקה ותחושת הביטחון עם בן זוגה .
מבחינה נומרולוגית – טלי היא אישה מאד מעשית שואפת לביטחון חשוב לה המקום המסודר יש בה נתינה וחיבור לעצמאות ושמחה.

עוד שמות לבנות לחצו כאן

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך​

בדיקת הריון ביתית

בדיקת הריון – האם אני בהריון

לאחר שהתחלת לחוש את הסימפטומים הראשונים של ההריון או סתם בכדי לדעת, כדאי יהיה לבצע קודם כל את בדיקת ההריון הביתית. בדיקה זאת הוכחה בדיוק של כ- 99% ומטרתה לאבחן את ההורמון שנוצר בזמן ההריון.

כשהילדים שלי מרגיזים אותי

מה אני עושה כשהילדים שלי מרגיזים אותי

ילדים מרגיזים אותנו. הרבה פעמים. כל יום. לפעמים זה משהו שהם עושים, לפעמים זה משהו שהם לא עושים. יש מצבים בהם הם לא רוצים להקשיב לנו. או לפעמים אפילו יותר גרוע – הם עושים דווקא. הם בודקים כל הזמן את הגבולות שלנו.