עוד כותרות מובילות

נושאים מעניינים

טל – משמעות השם על פי סוד האותיות והנומרולוגיה

עקב שספירת החוכמה ששולטת בעיקר על החשיבה שלו או שלה מדבר על הרבה אש שיש לאותו או אותה בחורה ויש קשר חזק למזלות האש כמו טלה וקשת ובעיקר אריה.

תוכן עניינים

השם טל מגיע מיסודות רוחניים של רחמים רחמים, ועם השפעה של יסוד האש והאוויר.
מבחינת הספירות בקבלה ששולטות על השם טל ספירת החוכמה באות ט וספירת המלכות באות ל.

עקב שספירת החוכמה ששולטת בעיקר על החשיבה שלו או שלה מדבר על הרבה אש שיש לאותו או אותה בחורה ויש קשר חזק למזלות האש כמו טלה וקשת ובעיקר אריה.
באישיות שלו או שלה באופן כללי ישרים ונאמנים , חמים ומתלהבים, מהירים בתגובות ויכולת קליטה מהירה ומרחמים על הבריות. יש לטל הרבה רחמים אך לפעמים בצד הפחות חיובי יכולת לחתוך ולהיות קר.

באופן כללי באישיות אלה גברים או נשים נחושים יודעים את המטרות שמציבים לעצמם , אסרטיביות לפעמים מעט יותר מידי , יש פתיחות ומקרינים עוצמה , מצד אחד חזקים אך מצד השני מתפשרים ורכים ומוותרים בעיקר בנושא הזוגי, יכולת תקשורתית הם רגישים מאד ומלאי אהבה אך שומרים את המרחק בכדי לא להיפגע , , יש בהם רב נסתר על הנגלה ,אחד החסרונות זה גאווה וקנאות לכן הפתרון להשתדל לעבוד על המידה הזאת להוריד מהתכונות הללו וזה רק ייטב להם .

חשוב לזכור שזה רק חלק קטן ממפה וצריך לבדוק את כל הגורמים במפת האדם מבלי לקבל מסקנות לכאן או לכאן
אך על פי סוד הנקודים יש לטל חמימות ופתיחות , אוהבים תמיד להיות במרכז כמו מזל אריה טיפוסי ,מבחינת זוגית אנשים רומנטיים ומינים , מתחשבים בבת הזוג או בבן זוג נמנעים לריב אך יש בהם צד אנוכיות לכן מומלץ לעבוד על המידה הזאת , אחד החסרונות זה מעט קושי להיפתח ולתקשר ברבדים עמוקים ואינטימיים עם הבת הזוג או הבן זוג קשה להם להביע רגש לעומק ,לכן צריך לעשות תהליך שם בכדי לשחרר .אין להם בעיה לחבק ולאהוב ולהראות אך לעומק יש קושי להיפתח
הפתרון של טל להתחבר לקלילות ולעומק .

החיסרון פחד ממחויבות ומעט נטייה שחונק מאהבה ונטייה קלה לרכושנות
עקב שהשם קצר 2 אותיות אז צריך לעשות עם עצמם תהליך בכדי להגיע לאיזון יותר מאשר הם כיום.
טל נקרא גם לבנים ולבנות
טל יותר מומלץ לבנים.
מבחינה נומרולוגית – מדבר על תכונות של עומק וחוכמה ומתחברים לשמחה .
בנות בשם טל – מאד עצמאיות סומכות אך ורק על עצמן , עדינות , יש בה נשיות רבה ומרגישים את הנוכחות שלה בסביבה ועם החברה , אסטטית .

עוד שמות לבנות לחצו כאן

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך​

אלרגיות אצל ילדים ,וכיצד מזהים אלרגיה אצל ילדים?

אבק, חתולים, בוטנים, מקקים. נשמע כמו אוסף מוזר ולא קשור, אבל לכולם יש מכנה משותף: ילדים יכולים להיות אלרגיים אליהם. אלרגיות הן הגורם העיקרי למחלות בארצות הברית. לחמישים מיליון אמריקאים, כולל מיליוני ילדים, יש סוג של אלרגיה. למעשה, אלרגיות הם הגורם הישיר להחמצת כשני מיליון ימי לימוד מדי שנה.

פעילות גופנית וספורט בהריון – האם זה אפשרי בכלל?

פעילות גופנית סדירה במהלך ההיריון יכולה לעזור לך להישאר בריאה ולהרגיש במיטבך. הדבר יכול גם לשפר את היציבה ולהקטין מחלות הריון נפוצות, כאבי גב ועייפות מתמשכת . ישנן ראיות לכך שאימון נכון ומפוקח עשוי למנוע סוכרת המתפתחת במהלך ההיריון ולבנות סיבולת הנדרשת ללידה.

התפתחות התינוק בחודש הראשון

בחודש הראשון שלאחר הלידה עולות שאלות רבות לגבי הטיפול שלו הוא זקוק, ועקב כך החלטנו לספק לכם כמה נושאים מרכזיים בנוגע לתינוק שלך.