עוד כותרות מובילות

נושאים מעניינים

מאיה – משמעות השם על פי סוד האותיות והנומרולוגיה

השם מאיה – השם מאיה הוא שם לועזי אך עם מתבוננים בהיפוך האותיות יש בשם מאיה –ימה המסמל לנו מים וים שמסמל לנו שבחורה בשם מאיה יש בה חוכמה וראייה עמוקה על דברים והמון נתינה ואכפתיות.

תוכן עניינים

השם מאיה – השם מאיה הוא שם לועזי אך עם מתבוננים בהיפוך האותיות יש בשם מאיה –ימה המסמל לנו מים וים שמסמל לנו שבחורה בשם מאיה יש בה חוכמה וראייה עמוקה על דברים והמון נתינה ואכפתיות.

מבחינת האישיות של בחורה בשם מאיה – יש בה בתכונות את הקטע האימהי הרצון לתת ולעזור לאחרים , יש לה יכולת הסתגלותית לשינויים ומעברים בחייה , היא משתדלת תמיד לעשות טוב לחברה שנמצאת בסביבה שלה , יש בה את השלווה והרוגע , אך מצד אחר היא תכליתית ומעשית.
מאיה יש בה המון מהצניעות ורגישות ואכפתיות.

בחורות ששמם מאיה יכולות להתנהל בשתי מצבים או להיות החלטיות ולחתוך מהר תהליך או להיות בקטע הרגשי העמוק וכל ההשלכות בצד הרגשי או להתנהל בשתי מצבים כאלה תלוי בתחומי החיים.
למאיה יש יכולות אינטואיציה גבוהות והכרת נפש האדם טובה בעבודה עם ילדים ויכולת טיפולית . מאיה היא בחורה חמה נשית ומינית .

מבחינת תורת הנקודים מאיה בחשיבה שלה שואפת לקלילות ושמחה וגמישות מסתגלת לתהליכים כל הזמן , נראית כתמימה אך בתוך תוכה יודעת להילחם על מה שרוצה , יש לה נטייה לעזור לזולת , יש בה יושר ואמינות.

הפתרון של בחורות בשם מאיה להתחבר לחוכמה ולחדש ולחשוב על רעיונות מקוריים ולהתחבר לאימהות ומשפחתיות.
החיסרון – חוסר שקט, חוסר סבלנות וחוסר מנוחה לפעמים ,ולהרפות כשצריך ולשאוף להתנהל נכון במצבי לחץ.
מבחינה נומרולוגית השם מאיה מראה על בחורה עם יכולת הקשבה יודעת לעבוד בצוות ,אינטואיציה מעולה ואימא נפלאה ומשפחתית
התיקון של מאיה לשאוף להתחבר לנתינה ולשמחה

עוד שמות לבנות לחצו כאן

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך​

האתגר בזוגיות שאחרי הלידה

זוגיות אחרי לידה – כיצד ניתן להתמודד

אף אחד לא מכין אותנו לרגע שאחרי, עם בן/בת הזוג. מה קורה לזוגיות היפה שלנו, הרי הייתה לנו זוגיות כ"כ חזקה לפני כן. תופתעו לדעת שזה לא רק אצלכם כך, הרבה זוגות חווים את הטלטלה הזו בזוגיות לאחר לידת הילד הראשון.