עוד כותרות מובילות

נושאים מעניינים

ענת – משמעות השם על פי סוד האותיות והנומרולוגיה

השם ענת במקורות הנו שם של גבר , והוא היה אביו של שמגר שעזר לדבורה הנביאה להציל את ישראל [מקור ספר שופטים פרק ה פסוק ו] , לכן מוזכר שענת יש לה אלמנטים באופי באישיות אלמנטים זכריים המתבטא בעצמאות חוזק עוצמה, אך בנוסף ענת זאת בחורה שאפשר לסמוך עליה בעלת אחראיות רבה ,

תוכן עניינים

משמעות השם ענת על פי סוד האותיות והנומרולוגיה
השם ענת במקורות הנו שם של גבר , והוא היה אביו של שמגר שעזר לדבורה הנביאה להציל את ישראל [מקור ספר שופטים פרק ה פסוק ו] , לכן מוזכר שענת יש לה אלמנטים באופי באישיות אלמנטים זכריים המתבטא בעצמאות חוזק עוצמה, אך בנוסף ענת זאת בחורה שאפשר לסמוך עליה בעלת אחראיות רבה , שואפת לשלמות שמה לב לדיוק , אמינה ופעלתנית , מוסר עבודה גבוהה , יש בחייה לא מעט משברים אך בגלל החוזק והעוצמה שלה יודעת להתגבר על זה , בנוסף שמשתחררת היא בעלת חוש הומור אוהבת לצחוק ולפעמים מקריבה את עצמה לטובת המטרה בכדי לעזור לאחר, מצבי רוח מתנודדים ולפעמים זה בעוכריה שאינה מצליחה להגיע להחלטה מהירה ולוקח לה זמן לשחרר. 

החיסרון של ענת – לפעמים מתנהגת כילדה ולפעמים מעט תוקפנית ואסרטיבית .
מבחינת הפתרון של ענת להתחבר להתחדשות ולשמחה ולעומק ולהתבוננות פנימה ולדעת לקבל החלטות וליישמם ולשחרר.
ענת בנוסף היא בחורה עם המון עוצמה ובעשיה בעיקר בעניין החומר , אוהבת את הנושא הכלכלי ומשתדלת תמיד להשיג את המטרות הללו בחייה ולכן לא מוותרת כל כך מהר.
חשוב ומומלץ שענת תתחבר לצד הנקבי שבה והאימהי שבה ולדעת להרפות ולשחרר מעט מהצד החומרי. ענת עם כל החוסן שמקרינה היא בחורה רגישה מבפנים וברוב הזמן שומרת לעצמה ולא משתפת .

מבחינה זוגית – ענת יש בה המון נתינה בתוך הזוגיות , מיניות חזקה והגברים לא יכולים להתעלם ממנה , יש לה את הנטייה להיות השולטת מומלץ תמיד להגיע לאמצע לא שולט ולא נשלט , בנוסף נמשכת מאד לבן זוג שמחמיא ומפרגן ונותן לה אהבה במילים ובמעשים
בנוסף לענת יש יכולת וירבלית גבוהה לטוב ולפחות טוב לכן מומלץ לה שתדע למצוא את האמצע . יש קשר חזק לאם וקושי לשחרר דברים מהעבר בדרך כלל בדברים שבינו ובינה.
מבחינה נומרולוגית – מדבר על יכולת התחדשות ורגישות רבה חכמה מאד , מצבי רוח , סודיות ועקשנות. 

השם ענת פחות מומלץ לנשים 

עוד שמות לבנות לחצו כאן

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך​

בחירת מין הילוד – אפשרי? ,מוסרי? כל התשובות כאן

ישנן מספר תאוריות ברמה מדעית כזו או אחרת, בנושא היכולת שלנו לבחור את מין העובר. ראוי לציין שמבחינה רפואית ומוסרית הן שנויות במחלוקת. בסיסן של תיאוריות אלו הוא שהזירעונים הזכריים מהירים יותר אך עמידים פחות לעומת הזירעונים ממין נקבה ומתוך התיאוריות הללו צמחו מספר גורמים אשר יכולים להשפיע על מין העובר

דימום בהריון, יש סיבה לדאגה?

דימום בחודשי הריון הראשונים היא תופעה נפוצה שלעתים מעידה על בעיה בהתפתחות ההריון ולעתים אין לה כל השלכות ואין צורך לדאגה. מה הן הבדיקות שיש לערוך בכדי להבין מהו מקור הדימום?

שבוע 10

מנסה להיכנס להריון? מה כדאי לעשות

כאשר זוג מנסה להרות, הם יכולים למצוא שהתהליך יהיה לא רק מתסכל אבל גם יותר מדי מסובך. יש אנשים להיכנס להריון בקלות מבלי להתאמץ קשה בזמן שאחרים ילמדו שיש להם בעיות פוריות זה יכול למנוע הריון קל או קורה בכלל. ישנם כמה דברים שאתה יכול לעשות על מנת למקסם את הסיכויים להיכנס להריון, עם זאת.